Zıbınımda spermi çok minik bir iz yapmıştı.hamilemiyim?

Sevgilimle sürtünmeyle ilişkimiz oldu. Onun üzerinde yalnızca boxer benim üzerimdeyse pantolon, zıbın ve kilot vardı. Zıbınımda spermi çok minik bir iz yapmıştı. Kilodumda ıslaklık vardı. Adet günümde kahverengi akıntılar oldu. Gebelik riskim var mı?

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız bu durumda hamillelik söz konusu olamaz.Hamilelik oluşabilmesi için meninin vajinaya teması olmalıdır.Sitemizde bu konuda detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz Detaylı bilgi  için tıklayınız.