Erkek arkadaşımla arkadan ters ilişkiye girdik içime boşaldı vajinama bir teması olmadı ama ben peçeteyle silerken yada ayağa kalkarken bulaştırmış olmaktan çok korkuyorum bir de ilişkiye girdikten hemen bir gün sonra adet oldum

Yayın Tarihi : 2018/10/05 08:48 • Güncelleme Tarihi : 2022/07/29 11:57

LÜTFEN CEVAPLAYIN. Erkek arkadaşımla an*l ters ilişkiye girdik içime boşaldı vajinama bir teması olmadı ama ben peçeteyle silerken yada ayağa kalkarken bulaştırmış olmaktan çok korkuyorum bir de ilişkiye girdikten hemen bir gün sonra adet oldum kaç gündür kendi kendimi yiyorum. Karnımda şişlik var mı diye falan kontrol ediyorum elimle sonra da kasıklarım ağrıyo lütfen bi yardımcı olun lütfen.


Tahlil.com Cevabı :

Cinsel beraberlik  sonrası adet görülmüş olması hamilelik şansının bulunmadığını belirtir.
Ancak adet sonrası tekrar bir  korunmasız ilişki olur ise, bundan sonraki süreçte yine bir gebelik olasılığı bulunmaktadır.
Adet kanamasının ne anlama geldiğini ve adet gören birinin neden hamile olamayacağını anlamak için aşağıdaki yazımızı da dikkatle okumanızı öneriyoruz.Bu konuda kafa karışıklığınız var ise size yardımcı olacağını umuyoruz.

Adet gören biri aynı zamanda hamile olabilir mi?

Üstüne görme olarak da bilinen ve gebelerde görülen yerleşme kanaması da sıklıkla adet görmekle karıştırılıyor, aşağıdaki yazımızda da adet görme ile üstüne görme arasındaki farkın ne olduğu anlatılıyor, bunu da okumanızı öneriyoruz.

 

Üstüne görme ile adet kanaması nasıl ayırt edilir?

 

Hamilelik ihtimali ve benzer sorulara verdiğimiz cevapları okumak için tıklayınız.....

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.Bu Gönderiye 0 Adet Yorum Gelmiş
?