Erkek arkadaşımla bi yakınlaşma oldu. çıplakken bi süre iç çamaşırı varken sürttükten sonra iç çamaşırıma boşaldı?

erkek arkadaşımla bi yakınlaşma oldu. çıplakken bi süre iç çamaşırı varken sürttükten sonra iç çamaşırıma boşaldı dışarıdan tuvalete gidip geldkten sonra iki üç kez çıplak bi şekilde sürtüp prezervatif taktı ama içime girmedi. sonrada zevk suyu geldi sanırım. hamilelik belrtlri yaşyrum yardmcı olun

Tahlil.com Cevabı : Boşuna kafanızı yormayın, hamile değilsiniz.