Merhaba sevgilim ile kıyafetlerimizle bi sürtünerek ilişki yaşadık bende iç çamaşırı ve onda kot ile iç çamaşırı vardı?

merhaba sevgilim ile kıyafetlerimizle bi sürtünerek ilişki yaşadık bende iç çamaşırı ve onda kot ile iç çamaşırı vardı ben kendi boxerımda bi nemlilik hissettim fakat boşalmadım sevgilim 10 gün sonra gününde adet gördü fakat 1 ay sonra sabahları mide bulantısı oldu ve kilo vermeye başladı

Tahlil.com Cevabı : Kesinlikle hamile değil.