Ben en son bir buçuk ay önce ilişkide bulundum.Partnerim kondom kullandı ben de ilk 12 saat içinde ertesi gün hapı kullandım?

Merhaba, Ben en son bir buçuk ay önce ilişkide bulundum.Partnerim kondom kullandı ben de ilk 12 saat içinde ertesi gün hapı kullandım.10 gün sonra regl oldum. Son kanamamdan itibaren 30 gün geçti.Kan tahlili yaptırdım. B- Hcg < 2,39 çıktı. 4 gün önce de eczaneden aldığım normal gebelik testinde de sonuç negatifti. Gebelik ya da dış gebelik gibi bir durum olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Gebelik bütün tahlillerinizde negatif çıkmış, buna görede hamile değilsiniz.