4 ay önce sürütnme yolu ile bir ilişki yaşadm.İçine boşalma olmadı.18 saat sonra ertesi gün hapı kullandı.

Merhabalar hocam, 4 ay önce sürütnme yolu ile bir ilişki yaşadm.İçine boşalma olmadı.18 saat sonra ertesi gün hapı kullandı.Adeti 7 gün geçikti .İdrar testi yapmıstık negatif cıktı. Adetini oldu ve bundan sonraki 3 ayda da sorunsuz bişekilde adetini oluyor Biz bu 3 aydan sonra tekrar gi test aldık yine negatif cıktı fakat adet gecikmesini beklemedik.Karnı agrıyordu ertesi sabah adetini olmuş zaten.Yani bu durumda Mide bulantısı,Goz kararması, Karın agrısı oluyomus Acaba hamilemi yoksa haptanmı?

Tahlil.com Cevabı : 3 ay boyunca adet olmuşsunuz hamile değilsiniz.