Erkek arkadasımla ilişkiye giriyoruz. boşalma durumu olmuyor ama ben zevk suyundan şüpheleniyorum?

iyi günler. erkek arkadasımla ilişkiye giriyoruz. boşalma durumu olmuyor ama ben zevk suyundan şüpheleniyorum. O ısrarla gelmediğinden , bi damla dahi geldiğinde hissedeceğini söylüyor. Ben bu konuyu açtıkca şiddetle tersliyor imkansız diyor. Erkeklerin zevk suyunu hissetme gibi durumları var mı ?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sırasında hissetmeye bilir. Ama şöyle bir durum var prostattan gelen sıvı ile hamile kalma ihtimalide çok düşük.