Sevgilim ilişki sonrası oldu. karın ağrısı göğüslerde hassasiyet vb belirtileri olarak adet oldu.kanaması 6 gün sürdü?

sevgilim ilişki sonrası oldu. karın ağrısı göğüslerde hassasiyet vb belirtileri olarak adet oldu.kanaması 6 gün sürdü. adetten sonra bir kaç gün kan ve pembe sıvı geldi. sonra ki adetinide belirtileri olarak (karın ağrısı , ishal, sivilce) adeti oldu oda 6 gün sürdü. bizim korkumuz bazı kadınların hamile iken adet dönemi zamanlarında kanaması olurmus. bizimde böyle olabilir mi . teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Çok düşük ihtimal sizin durumunuzda gebelik yok.