Hocam ayın 25 inde ilişki yaşadım ayrı yetten 4 aydır kist için doktorun verdiği yasmin hapini kullanıyorum?

Hocam ayın 25 inde ilişki yaşadım ayrı yetten 4 aydır kist için doktorun verdiği yasmin hapini kullanıyorum .hapım bitti tam süresinde hasta oldummu olmadımmı anlıyamadım. kahverenki ve yoğun şeylerle karşılastım. karın ve kasık şiddetli yaşadım kuvvetli agrı kesici aldım advil ama 7 gün boyunca tek damla kan yoktu sadece yogunlu olan kahverenkteki şeyler. acaba gebemiyim,, test yapmalımıyım.

Tahlil.com Cevabı : Adetinde en az 5 gün gecikme varsa test yaptırabilirsin