Erkek arkadaşımla sürtünerek ilişki yaşadık boşalma olmadı zevk suyundan emin değilim norlevo kullandım.kullandıktan 3 gün sonra ara kanamam oldu. Hamile miyim?

Erkek arkadaşımla sürtünerek ilişki yaşadık boşalma olmadı zevk suyundan emin değilim norlevo kullandım.kullandıktan 3 gün sonra ara kanamam oldu.ayın 22 sinde regl olmam gerekiyordu olmadım. regl gecikmesinin 9.günü ilişkiden sonra 27.gün hcg yaptırdım sonuç 0.1 negatif hala adet olmadım hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Hayır sonuçlarına göre hamile değilsin.