Erkek arkadaşımla sürtünerek ilişkiye girdim Hamile miyimdir?

Merhaba 21 yaşındayım PCOS rahatsızlığım vardı doğum kontrol hapını 2 aydır içmiyorum. 4 Şubat da erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ikimizde çıplaktık ve korunmuyorduk. Göbeğime ve göğüslerime boşaldı daha sonra sildim. Vajinama gelmediğini düşünüyoruz. Erkek arkadaşımın üzerinde boşalmadan önce git gel hareketi yaptım ancak pen*sine değmeden yumurtalarına değdim. 10 Şubat da adet olmalıydım ancak bugün 11 Şubat hala adet görmedim çok stresliyim her gün ağlıyorum ve kendimi suçluyorum. Hamilelik şüphem var. İlişki sonrası duş alırken su İle spermlerin taşınma olasılığı var mıdır ayrıca vajinamın dudakları kaşınıyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Eğer idrar testi yapmam gerekirse adet gecikmesinden kaç gün sonra olmalı aynı zamanda kan testi ne zaman yaptırmalıyım?

Tahlil.com Cevabı :

Merhababa belirttiğiniz bir ilişki sonrası hamilelik ihtimali mümkün görülmüyor. Vajinanın içeri kısmına  erkek arkadaşınızın boşalması sonrası sperm hücrelerinin  girmesi ile hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz. Ancak sizin ilişkinizde böyle bir durum yaşanmamış. Strese girmenize ve her gün ağlamanıza gerek olan bir durum düşünmüyoruz.
Zaten adetiniz sadece 1 gün gecikmiş. PCOS tedavisini de bırakmışsınız. PCOS hastalarında adet düzensizlikleri görülebilir. Bu da çok olağandır. İlişki sonrası duş alırken spermlerin vajinaya girmesi de mümkün değildir. Bu şekild ebir hamilelik olmaz.
Rahat olun paniğe girmeyin. Vajinanın dudaklarının kaşınması da bir hamilelik belirtsi değildir. Sürtünmeye bağlı tahriş veya enfeksiyon nedeniyle olabilir.
Gebelik testi için henüz erken.
Size önerimiz, her ne kadar gebelik ihtimali pek mümkün görülmese de, adetinizde en az 7 gün gecikme olur ise idrarda gebelik testi  yapın. Sabah ilk idrar örneğini kullanın. Sonuç negatif çıkar ise gebelik olmadığı anlaşılır. Kan testi şu anda gerek yok gözüküyor.

Sağlıklı günler dileriz.