Acil cevap lütfen, hamile miyim?

İdrarda gebelik testi yaptırdım.Çift çizgi çıktı. Hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı :

Gebelik tanısında idrar testi sıklıkla kullanılan bir tahlildir.Kişler sizin gibi evlerinde veya uygun ortamda bu testi kolaylıkla yapabilir. İdrarda gebelik testind eçift çizgi çıkması hamilelik bulgusudur.Ancak bu testin bir de kanda Beta HCG testi ile doğrulanması uygun olacaktır.Kan tahlilini değerlendiren doktorunuz sizi bundan sonraki süreç, muayene ve takipleriniz için yönlendirecektir.