Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla bişeyler yaşadık o çıplaktı bende kilot vardı biraz sert sürtündük ama kendi göbeğine boşaldı kilodum zevkten ıslaktı ikimiz

Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla bişeyler yaşadık o çıplaktı bende kilot vardı biraz sert sürtündük ama kendi göbeğine boşaldı kilodum zevkten ıslaktı ikimizin de zevk suyu olabilir baya bi vakit geçtikten sonra tuvalete gittim kilodum da hiç bişey yoktu sadece akıntı vardı çişimi yaparken beyaz akıntıyla beraber ufak beyaz akıntının kenarında kan vardı işerken akmış korkuyorum hamilemiyim acaba kızlığım bozuldu mu

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamile kalma mümkün olmaz.