Sevgilimle uzerimde 3 kat kiyafet varken surtunme yoluyla iliski yasadik zevk suyu benim kiyafetimide islatmisti acaba sperm 3 kattan gecermi benim sivimla bir

Sevgilimle uzerimde 3 kat kiyafet varken surtunme yoluyla iliski yasadik zevk suyu benim kiyafetimide islatmisti acaba sperm 3 kattan gecermi benim sivimla birlesip hamile birakirmi?

Tahlil.com Cevabı :   Bu şekilde hamile kalma mümkün olamaz.