Erkek arkadaşımla üstümüzde giysilerle yakınlaştık .Hamilemiyim?

Erkek arkadaşımla üstümüzde giysilerle yakınlaştık eşofman içinde boşaldıktan biraz sonra sürtünme oldu bu şekilde hamilelik olabilir mi spermler ölmüş olur mu 4 kat giysiden sızabilir mi

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamile kalma ihtimaliniz yok. Bu konuda bilgi edinmek için tıklayınız.