Adetliyken yaşanan birliktelik sonucunda gebelik ihtimali varmı?

Sevgilim ile 2 mayista yani adetimin ilk gunu korunmadan iliski yasadik ustumde bi bosalma olmadi.ama oda emin deil akip akmadigindan hamile olma ihtimalim nedir nolur yardimci.olun

Tahlil.com Cevabı :  Adetliyken yaşanan birliktelik sonucunda gebelik ihtimali yok denecek kadar azdır.Bu dönemde yumurtlama yoktur. Yumurtlama olmadığı için hamilelik ihtimalide yok denebilir.Fakat başka kanamaların adet kanaması sanılması durumunda korunmasız ilişki kurulması gebeliğe sebep olabilir.