Erkek kadına ağızdan ilişki yapınca, kadına hastalık bulaşır mı?

HIV korkusu yaşıyorum hocam.Erkek kadına ağızdan  yapınca, kadına HIV bulaşır mı, sevgilim bana 10 dakida süreyle ağızdan  yaptı.

Tahlil.com Cevabı : Sayın okurumuz. Bu şekilde kadına hastalık  bulaşma ihtimalibulunmamaktadır.

g*********** :

Meraba! son adetim 15 agustos oldu.19 eylul hcg yaptirdim 22,46 mlU/mL cikmishdi.bu gun bi daha yaptirdim 272,62 mlU/mL cikdi.sonuchlar normal mi?

Cevap:

Beta HCG değeriniz hamilelik lehine,ancak ultrason muayenesi ile de bunun önümüzdeki günlerde teyid edilmesi gerekmekte.Beta HCG değerleri ve buna göre tahmini gebelik haftasının hesaplanmasında dair aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.Beta HCG değerlerine göre tahmini gebelik haftasıhttp://tahlil.com/beta-hcg-testigebelik-tanisinda-yorumlanmasi

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

g*********** :

Meraba! son adetim 15 agustos oldu.19 eylul hcg yaptirdim 22,46 mlU/mL cikmishdi.bu gun bi daha yaptirdim 272,62 mlU/mL cikdi.sonuchlar normal mi?

Cevap:

Beta HCG değeriniz hamilelik lehine,ancak ultrason muayenesi ile de bunun önümüzdeki günlerde teyid edilmesi gerekmekte.Beta HCG değerleri ve buna göre tahmini gebelik haftasının hesaplanmasında dair aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.Beta HCG değerlerine göre tahmini gebelik haftasıhttp://tahlil.com/beta-hcg-testigebelik-tanisinda-yorumlanmasi

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.