Erkek olarak bilgi almak istediğim tahlil sonucu

Erkek olarak bilgi almak istediğim tahlil sonucu ; FSH normal LH normal prolaktin düşük testosteron yüksek

Tahlil.com Cevabı : Referans değerleri elirtmeniz gerekir..

m******** :

Mrb hocam ben 2 hafta once shupeli iliskiye girdim prezervativ kulandim fakat ağızdan ilişki te korunmasizdim 2 haftadir stersteyim 20 saatim.onu dusunmekle geciyo hiv kaptimi yok mu simdi dis etlerimde beyaz sivilce gibi bir seyler cikti lutfen beni aydinlatirmisiniz simdiden sagolun ?

Cevap:

Enfeksiyon hastalıkları uzmanına başvurmanızı ve gerekli tetkiklerin yapılmasını öneririz..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.