Bende sertleşme problemi var 5-6 aydır baya tahlil oldum üroloji bölümünde sertleşme sorunu yaşıyorum ve meni akmasında da sıkıntı yaşıyorum

Merhabalar bende sertleşme problemi var 5-6 aydır baya tahlil oldum üroloji bölümünde sertleşme sorunu yaşıyorum ve meni akmasında da sıkıntı yaşıyorum Tahlil sonuclarım Prolaktin 28.87 Lh 10.82 Total testesteron 9.47 civarında cıktı endokrın bolumume gıtmem soylendı ne yapmam lazım bu sonuclar ...

Tahlil.com Cevabı : Hormonal bir sorun olacağından da şüphelenmişler ve sizi endokrinoloji bölümüne göndermişler.İleri tetkik için burada da muayene olmanız anlamlı gözüküyor.