erken adet oldum hamile olma ihtimalim var mi

Merhaba kasiklarim agriyor gecen ay erken adet oldum hamile olma ihtimalim var mi

Tahlil.com Cevabı : Kasık ağrısının tek sebebi gebelik değildir. Adetinizi beklemenizi tavsiye ederiz.

t************* :

Merhababen 3 aydir adet olmuyordum doktora gityim tahlil yapti polikistik over sendromu var dedi bana ama hamile olabilir miyim dite sormadim test sonuclarinda hcg 0.1 cikmis bu ne anlama gelmekte birdey olmus olsaydi doktor soyler miyidi ? Yardim edin lutfen ..

Cevap:

Gebelik testiniz negatif çıkmıştır..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.