Ertesi günü kız arkadaşım adet oldu hamilelik riski var mıdır?

kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdiğimizin ertesi günü kız arkadaşım adet oldu hamilelik riski varmıdır?

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik riski yok.

e************ :

merhaba biz kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik dışarıya çok az da olsa sperm çıktı vajinasına bulaştığını düşünüyordum ama ilişkiden 5 gün geciktikten sonra adet oldu hamile olabilir mi

Cevap:

İlişki sonrası adet görülmüş olması hamilelik şansının bulunmadığını gösteriyor. Adet sonrası korunmasız bir ilişki olur ise tekrar, bundan sonraki süreçte yine bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.