Hocam segilimin ilişkimizden sonra mazeret olma zamanı 3 gun gectikten sonra22. gün kahve rengi gibi bir akıntısı oldu

 Hocam segilimin ilişkimizden sonra mazeret olma zamanı 3 gun gectikten sonra22. gün kahve rengi gibi bi akıntısı oldu.. sonra üç gün sonra yani bugun 25.gunde sancıdan sonra mazeret kanaması başladi diyo.kan çok kesn adet diyo yoksa hamilelik olabilirmi. bu akıntları açıklarmısınız lutfen ..

Tahlil.com Cevabı : Hamile değil bu durumda