Eşim 22 yaşında kasıklarda ağrı var diye gittik ca19 9 : 57 çıktı

Eşim 22 yaşında kasıklarda ağrı var diye gittik ca19 9 : 57 çıktı.doktoru yüksek dedi sizce bir tehlikesi var mı ağrı da oluyor kasıklarda tehlikeli bir durum mu ?

Tahlil.com Cevabı : CA 19 9 değeri yüksek olmakla birlikte tek başına bu verinin hiç bir klinik anlamı yok.Bu haliyle tehlikeli bir durumdan sözedemeyiz