Eşimin AST değeri 178, ALT değeri 316,

Eşimin AST değeri 178, ALT değeri 316,trigliserid 317.Kendisi 41 yaşında.1.92boy,107 klio.Ayrıca 2,5 ay önce menisküs ameliyatı oldu.3 yıldır da -4 kemik erimesi var.Geçen yıl Aclasta oldu.Şimdi -2,5 ğa geriledi.Rica etsem Alt ve Ast lar hakkında yorum yapabilir misiniz?Çok teşekkür ederim.Saygılar.

Tahlil.com Cevabı : ALT ve AST  değerleri yüksek. Bir gastroenteroloji uzmanına muayene olmalı.