Eşimle birlikte olurken vajinamda dayanılmaz ağrı hissediyorum ve eşimi mutlu edemiyorum

kolay gelsin 1bir buçuk yıllık evliyim eşimle birlikte olurken vajinamda dayanılmaz ağrı hissediyorum ve eşimi mutlu edemiyorum ve vajinal kuruluk söz konusu kayganlaştırıcı jel kullanıyorum bir buçuk yıldır. bunlar için ne yapmam gerekir.şimdiden teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Kadın hastalıkları uzmanına başvurmanızı öneririz, bu tür sorunlar için çok çeşitli ilaçlar vardır..