Eşimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik . Sperm sıçrama ihtimaline karşılık ertesi sabah doğum kontrol hapı aldık

Eşimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik . Sperm sıçrama ihtimaline karşılık ertesi sabah doğum kontrol hapı aldık yaklaşık 10 gün oldu ve bütün testler negatif ancak eşim karnında şişlik olduğunu söylüyor gebe kalma riski var mıdır

Tahlil.com Cevabı :   Yaşadığınız  tür ilişkilerde hamilelik olasılığı yok denecek kadar azdır. Meni yani spermler vajinaya temas edince az da olsa bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz.,  Bu tür bir şüpheniz varsa tedbiren beklenen adet tarihinde en az 1 hafta gecikme olursa test yaptırabilirsiniz.Konuya dair aşağıda çok daha detaylı bilgi bulabilir,  bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları okuyabilirsiniz.Hamilelik nasıl anlaşılır, hangi tür ilişkilerde hamile kalma olasılığı düşüktür?