İlişki sonrasında adet gördüm. Hamile kalma riski nedir?

Merhaba sevgilimle 2 ay önce birlikte olduk. Üzerime boşaldı fakat hemen yıkadım. Üzerinden 10 gün geçtikten sonra adet gördüm. Daha sonra normal Adet düzenimin olduğu günde tekrar adet gördüm. İlişkiden sonraki 3. ayım fakat adetim 3 gün gecikti? Hamile kalma riski nedir?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında adet görülmüşse hamileliğin oluşma ihtimali ortadan kalkar.