Gecen gün sormustum suph 32 gün sonra test yapıldım VDRL-RPR negatif

Gecen gün sormustum suph 32 gün sonra test yapıldım VDRL-RPR negatif anti hbs reaktif 1000den büyük anti HCV nonreaktif 0.073 anti HIV nonreaktif0.016 HBsAg nonreaktif 0.343 doktorum başka teste gerek yok dedi ama 1.5 ay sonra tekrar test olucam

Tahlil.com Cevabı : Şüpheli ilişkiden 6 ay sonra kontrol ettirmenizi öneririz..