Gogsumdeki yumrularda duruyor

11 ocakta regl oldum normalde agrili gecerdi hic agrim olmadi gogsumde kucuk yumrular olustu ve adet oncesi goguslerim cok kotuydu kanamam sirasi da cok pihti dusurudum bu sefer pembe tonlarinda geldi simdi ise kasiklari da ve rahmimde ara ara sizlamalar oluyor gogsumdeki yumrularda duruyor

Tahlil.com Cevabı : Hormonal problemleriniz olabilir, mutlaka kadın hastalıkları uzmanına başvurmanı gereklidir..