Sevgilimle ilişkiye girdik prezervatif yırtıldı

Sevgilimle ilişkiye girdik prezervatif yırtıldı az bişe sevgilim yırtıldıgını hissetti çıkardım çogu dışarı gitti ve hemen sonra sildim içini ve idrarını yaptı ve yıkadık 2 gün sonrada mide bulantısı başladı hamile mi acaba ?

Tahlil.com Cevabı : İlişki ovulasyon dönemine yakın zamanda ise hamilelik ihtimali vardır, adet gecikmesi olur ise test yapmanızı öneririz..