Günde 3 defa klomen kullandıktan sonra ovıtrel çatlatma iğnesi vuruldum , kanama oldu.

 Günde 3 defa klomen kullandıktan sonra ovıtrel çatlatma iğnesi vuruldum 21.12.2013 tarihinde. O gün ve 24 ünde yani bugün az bir kanama oldu pembe renkte sizce ne yapmalıyım? Bu kanama neden olmuştur? lütfen cvp verirmisiniz?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda kadın doğum doktoruna muayene sonrası kanamanın nedeni anlaşılabilir.