Sol yumurtalığımda 2.8 civarında kist var 3 lü test yaptı doktorum

 Sol yumurtalığımda 2.8 civarına bi kist var 3 lü test yaptı doktorum ve sonuçları ca 125 14,3 normal degeri 0.21 ca 15 3 40,8 normali 0,0 .38 ca 19.9 12,1 normal degeri 0,0 33 cea 3.6 normal degeri 0,0 2.5 sıgara kullanıyorum ancak kalın bağırsakta bı sorun olabılecegını soyledi sizce nasıl teş

Tahlil.com Cevabı :  Sonuçlarınızda kayda değer bir problem görülmüyor, normal olarak değerlendirebiliriz.Kalın barsak ile ilgili doktorunuz gerek görürse kolonoskopi  isteyebilir.Gastroenteroloji bölümüne başvurmalısınız.