Benim kafam karıştı hangisi doğru?

hocam 9. aylık bebeklerde boğaz ve kulak enfeksiyonu olur mu olmaz mı? gittiğimiz doktorların çoğu enfeksiyon iltihap var diye çocuğa antibiyotik verdiler dün gittiğimiz doktor ise 9 aylık bebeklerde boğaz ve kulak enfeksiyonu olmaz dedi benim kafam karıştı hangisi doğru?

Tahlil.com Cevabı : Olabilir, çocuk enfeksiyon hastalıkları bölümüne başvurmanızı öneririm..