Güvenliği neredeyse kesin olan, önere bileceğiniz korunma yöntemleri nelerdir ?

Dün sorduğum sorunun devamı olarak sormak istiyorum. Benim boyum kısa ve kiloyum doğum kontrol hapı kilo yaptığı söyleniyor ve kullanamıyorum. Güvenliği neredeyse kesin olan, önere bileceğiniz korunma yöntemleri nelerdir Ne yapmalıyım? Eşim sperm öldüren ekstra korumalı kondom kullnanıyor yeterli mi

Tahlil.com Cevabı : Doğm kontrol hapları sağlıklı beslenildiği sürece kilo aldırmaz, spiral kullanabilirsiniz..