9 haftalık hamileyim test sonucu böyle çıktı bilgilendirirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim. toxoplazma lgM (elisa) 5.82 >=1 pozitif

Merhaba, ben 33 yaşındayım 9 haftalık hamileyim test sonucu böyle çıktı bilgilendirirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim. toxoplazma lgM (elisa) 5.82 >=1 pozitif

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik sürecinde Toxo IGM pozitifliği istenmeyen bir durumdur.Doktorunuz muhtemelen avidite testi de isteyecektir.Bu konuda yayınlanmış benzer soru ve cevaplarımızı sitemizin arama motorundan araştırabilirsiniz.