Sağlık kuruluşunda anti hcv 4 test yaptırdım hepsi pozitif 2. üzerinde cıktı ama 3 ayrı kuruluşta yaptırdım hepsi negatif

 Sağlık kuruluşunda anti hcv 4 test yaptırdım hepsi pozitif 2. üzerinde cıktı ama 3 ayrı kuruluşta yaptırdım hepsi negatif birde rna gönderdim oda negatif yeniden rna gönderdim o da negatif bende hastalık var mı dır birdevucutum bu hastalığı yenmişse rna negatifse bulaşıcılık var mı dır

Tahlil.com Cevabı : HCV RNA testi negatif olması olumlu.Çok daha duyarlı bir testtir.Bu durumda Hepatit C yok anlamına gelir.