Hamile oldugumu bilirem ama

Selam ben tahlil yaptırdım qanim da beta 345.6 çıktı hamile oldugumu bilirem ama doktor dış gebelikde ola bilir dedi...bi düşük yapdim bunda da düşük ehtimalinin ola bileceyin dedi...ben bilmek istiyorum dış gebelik ne zaman belli olur ? Pazartesi kontrola gedecem onda belli olurmu

Tahlil.com Cevabı : Ultrasonografik ineceleme yapılırsa ytanı konulabilir..