Hamilelik belirtileri döllenmeden yaklaşık kaç hafta sonra meydana gelir

mrb lar hamilelik belirtileri döllenmeden yaklaşık kaç hafta sonra meydana gelir yani hamilelik belirtileri mide bulantısı gögüslerde şişkinlik felan bütün gebeliklerde görülürmü? cvplersanız çok sevinirim tşkler

Tahlil.com Cevabı : Bu tür belirtiler kişiden kişiye değişir, tam olarak belirtiler şu zaman olur denilemez, bazen belirti olmayada bilir..