17 gün önce sevgilimle sürtünme yoluyla bi ilişki yaşadık boşalma olmadı.

17gün önce sevgilimle sürtünme yoluyla bi ilişki yaşadık boşalma olmadı.17gün sonra adet oldum ağrım vardı ponstan ilaç içtim fakat ilaçın son kullanma tarihi 2ay geçmiş daha sonra az az oldum normalde 5güne bitiyordu 1hafta oldu hala bitmedi çok düzensiz oluyorum pembe renkte. Test nagatif çıktı

Tahlil.com Cevabı : İlaca bağlı kanamanız uzamış olabilir..