Sevgilimle yakınlaştık bir kaç kere birlikte olmadık fakat ellerimizle cinsel organlara dokunma kıyafetlerle sürtünme oldu?

Sevgilimle yakınlaştık bir kaç kere birlikte olmadık fakat ellerimizle cinsel organlara dokunma kıyafetlerle sürtünme oldu.spermin elle bulaşması kafama takıldı olabilir mi diye?hayatımda ilk defa kahverengi akıntlarım başladı yakınlaşmalardan sonra.2 kere regl oldum kanamalar fazla ama normalden ihtimal varmı?

Tahlil.com Cevabı : Hamile kalma ihtimalin yok.