Hamilelik belirtileri yasiyorum ama kan tahlili sonuclarinda beta hcg 0.100 çıkıyor ne yapmam gerekir

 6 aylık evliyim çocuk sahibi olmak istiyorum evlilik olduğundan buyana enfeksiyon tedavisi gördüm 4 ay boyunca 2 aydır sorun yok ama adet duzensizligi olmaya başladı hamilelik belirtileri yasiyorum ama kan tahlili sonuclarinda beta hcg 0.100 çıkıyor ne yapmam gerekir teşekkürler hocam

Tahlil.com Cevabı : Hamilleik belirtisi yaşayıp yaşamadığınızın hiç bir anlamı yok, kapı gibi negatif gebelik sonucunuz var. İnfertilite yönünden sizin veya eşinizin tedavi olması gerekebilir.