Dün beta hcg ye bakıldı sonuç negatif çıktı en son adet tarihim 14 şubattı ayın 19 u ben adet olmadim.

İyi akşamlar dün beta hcg ye bakıldı sonuç negatif çıktı en son adet tarihim 14 şubattı ayın 19 u ben adet olmadim kadın dogum doktorunada gitmedim gidip hormonlarımamıbaktırayım yokra biraz daha bekleyip testimi tekrarlayım cevabınızı bekliyorum

Tahlil.com Cevabı : Sonuç negatif bu saatten sonra da hamilleik ihtimali çok yüksek görülmüyor.Kadın doğum doktoruna başvurabilirsiniz.