: Adet olmama 2 gün var bugün beta hcg baktırdım 78,98 çıktı.3 gün sonra tekrarlatıcam ama şuan hamilelik var dimi?

 Adet olmama 2 gün var bugün beta hcg baktırdım 78,98 çıktı.3 gün sonra tekrarlatıcam ama şuan hamilelik var dimi?

Tahlil.com Cevabı : Testi erken yaptırmışsınız ancak değeriniz de hamilelik lehine

d********* :

Merhabalar

Dün nişanlımda bı beraberlık yasadım vajıma gırdı ama kanamam olmadı hıcbır sekıldede agrı acı hıssetmedım bunun nedeneı nedır bıldıgım kadar kızlık zarımın bozulması lazımdıo ama herhangı bır kanamam yok ?

Cevap:

Tatlım bir kadın doğum uzmanı tarafından muayene olman gerekiyor.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

c****** :

adetime 3 gün kala beta HCG testi yaptırdım, 1.2'den küçük çıktı; fakat progesteron 16 çıktı. Bu ne anlama geliyor? Teşekkürler...

Cevap:

Gebelik testini erken yaptırmışsınız.

Gebelik testinin ne zaman yapılacağına dair Tahlil.com'da bir çok uyarıda bulunduk.Aşağıda bu konuya dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Gebelik testi ideal olarak ne zaman yapılmalıdır?
http://tahlil.com/gebelik-testi-nedir-ne-zaman-ve-nasil-gebelik-testi-yapilir

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.