Hamilelik riskim var mı..

Ben bakireyim. Sevgilimle persembe gece surtunme yoluyla ilsikiye gidik benim ic camasirim vardi onun kondomu ama kondom delik cikti ic camasirima bosaldi. Islakligi fark edince yikadim hemen amavajinamin dudaklarinda spermi vardi. Bugun yani 3 gun sonra adet oldum.riskim var mi?Hamilelik

Tahlil.com Cevabı : Risk yok denebilir..

n******** :

6 şubatda eşimle korunmasız ilişkide bulunduk 8 şubatda adet oldum 12 martda adet olmam gerekiyordu ama 1 hafta önce erken oldum hamile olabilirmiyim 1 aydır gögüslerimde aşırı şişlik var ve her iki gögüsümdede fibroadenomlarım mevcut onlarda aşırı ağrı ve gögüslerimde ateşlenme oluyor başka sebebi

Cevap:

Son adetinizden sonra ilişkiniz oldu ise hamilelik olma ihtimali vardır, ancak normal adet zamanınızda test yapmanızı öneririz..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

a********** :

Bn büşra nisanliyim bnm kan grubum 0rh pozitif nisanlimin ki ab rh pozitif bir uyumsuzluk olurmu

Cevap:

Kan uyuşmazlığınız bulunmuyor.Sorun yok.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

N******* :

Merhaba, 26 yasinda bayanim Ultrason: hashimato tiroidi suphesi LDL: 136 (referans <130) Free T4: 0.87 (referans 0.61-1.12) TSH: 3.9 (referans 0.3-4.2) Sonuclar normal mi?

Cevap:

Sonuçlarınızın muayeneniz ile değerlendirilmesi daha doğru olacaktır..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

r******** :

Tetkik Adı Sonuç N. Değer Sonuç Tarihi HCG <2 mU/mL - 17/02/2014 Tetkik Adı Sonuç N. Değer Sonuç Tarihi İDRAR MİKROSKOBİSİ 3-4 LOK.2-3 ERİT - 24/02/2014 Protein ESER - 24/02/2014 pH 6.3 - 24/02/2014 Dansite 1016 - 24/02/2014 Bu sonuçlara bakarsak hamilelik var mı?????

Cevap:

Beta HCG sonucunuz negatiftir..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

m********** :

Merhaba bugun hormon testi yaptirdim oglen tok karnina 2 gibi sonuclarim fsh 8.54 , lh 8.97 prolaktin ise 841 cikti doktor sut hormonun yuksek cikmis dedi ve ilac verdi sizce tok karnina ve oglen yaptirdigim icin yuksek cikmis olabilirmi adetimin 3. Gunu bugun yarin ac karnina sabah tekrar yaptircm

Cevap:

Kadınlarda hormon tahlillerinin değerlendirilmesinde, testlerin referans değerleri, kanın adetin hangi döneminde alındığı ve  yaş gibi bilgilere gerek vardır.Sorunuzu belirtilen kurallarımıza göre  sormanız durumunda cevaplayabiliriz.Aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.Hormon tahlili soran bayanların okuması gereken uyarılar

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

s********* :

Meraba adetim daha 2 gün önce bitti.. sevgilimle an*l ilişkiye girdim ve zevk suyu içime aktı.. arkasından hemen lavaboya gittim her tarafımı temizledim.. hamile olma riskim var mı varsa % kaç ihtimal? :/

Cevap:

Hamilelik riskiniz yok denecek kadar azdır..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.