Haziran 25 i adet gunum ogun olmadim ogun sevgilimle surtunme seklinde iliskiye girdik

Haziran 25 i adet gunum ogun olmadim ogun sevgilimle surtunme seklinde iliskiye girdik 26sinda adet oldum normlde cok sancili olur adetim am bu okadar sancili olmadi agrisi var ama eskisi kadar degil hamile olma riskim varmi ? Simdiden tesekkur ederim

Tahlil.com Cevabı : Daha önceki yumurtlama döneminde ilişkiniz oldu ise ihtimal vardır..

d****** :

Hayir ilk defa noyle bi iliski yasadim (surtunme yoluyla )

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.