Hbs ag 1440pozitif (3 ay önceki) şimdiki 931 pozitif ..

iyi çalişmalar Hbs ag 1440pozitif (3 ay önceki)şimdiki931 pozitif anti hbs 4,1 negatif şimdiki2,0 negatif hbv-dna negatif şimdi 911 lu/ml alt 12 refarans 0-45 şimdi 15 ast 21 refarans0-35 şimdi26

Tahlil.com Cevabı : Kronik hepatit B enfeksiyonu olabilir, enfeksiyon hastalıklarına başvurmanızı öneririz..

d*********** :

selaqmlar daha önce yapılan test sonucu şirlket doktoru bende hepetit b den şüphelendiğini söyleyerek enfeksiyon hastalıkları bölümüne yönlendirdi yaptırdığım test sonuçları şöyle anti HBs 0.0 negatif-hbs-Ag 0.45 negatif çıktı doktorun bana yazdığı notta ise hbs ag pozitif yazıyordu

Cevap:

Belirtiğiniz değerlerde sorun görülmüyor.Normal sonuçlar.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.