HBs Ag Serum Pozitif 5372,85 Anti HBS Serum Negatif 3,06 Ne derece hebatit b var bende ve neler yapabilirim?

HBs Ag Serum Pozitif 5372,85 Anti HBS Serum Negatif 3,06 Ne derece hebatit b var bende ve neler yapabilirim? Teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Hepatit B taşıyıcısı olduğunuz anlaşılıyor. Enfeksiyon hastalıklarına başvurunuz.