Hocam merhaba hepatit b-c var mı? Bugün tahlil yaptırdım Sonuçlar aşağıda lütfen cevap verirseniz sevinirim. HBs Ag Negatif 0,4792 Anti HBs Negatif 0

Hocam merhaba hepatit b-c var mı? Bugün tahlil yaptırdım Sonuçlar aşağıda HBs Ag Negatif 0,4792 Anti HBs Negatif 0 Anti HCV Negatif 0,189 Anti HIV 1/2 Negatif 0,375 Şimdiden teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com'a sorduğunuz tahlil sonuçları normal. Bir anormallik görülmüyor.