HBV DNA 333 x 10^5 olarak belirtiliyor buna göre neyi tavsiye edersiniz?

Merhaba benim yeni test sonuçlarımda,HBV DNA 333 x 10^5 olarak belirtiliyor buna göre neyi tavsiye edersiniz bana.1999 yılında 6 aylık interferon tedavisi görmüştüm şimdi tekrar nüksetti.

Tahlil.com Cevabı : Gastroenteroloji bölümünde düzenli olarak takip görmelisiniz,karaciğer ile ilgili ilave testler yapabilirler