HBV DNA PCR 73216.9 IU/ml POZİTİF biyopsi olmam gerektiği söylendi. Hangi bölüme gitmeliyim?

İyi günler HBV DNA PCR 73216.9 IU/ml POZİTİF biyopsi olmam gerektiği söylendi değerim çok mu yüksek birde hangi bölüme gitmeliyim

Tahlil.com Cevabı : Hepatit B hastası olduğunuzu dünşündürüyor bu sonuç Gastroenteroloji bölümüne başvurun